Eyvah Eyvah Bi'gündü

Bugün (28 şubat 2010) gerçekten genel anlamda “eyvah eyvah” bir gün oldu. Cuma günü akşam okuldan geldim ve başladı haftasonu. işte nihayet bu yazımı yazıp kafayı yastığa koyunca da bitecek inşallah. 🙂 sonrası herzamanki gibi yine okul, yine okul..
Cumartesi, ablam yeni evine taşınacağı için eşyaları paketlemiştik ufak ufak. Bugün sabahta kahvaltıyı yapar yapmaz büyük eşyalara geldi sıra. Uzun zamandır bişeyler kaldırmadığımdan dünkü ufak iş bile beni yormuştu ki bugünkü yorgunlugu günün başında tahmin ediyordum :). Ama taşımaya gelecek (tanıdık) kamyon sorun cıkarınca, elimizdeki skodayla taşımak durumunda kalıdk eşyaları, Tam saymadım ama 20 tur falan yapmışızdır 🙂 E tabi azcık daha fazla yoruldum. Tüm bunlar olurken birde Mümin Abi’nin bilgilendirdiği ve davet ettiği, Ata Demirer’in Eyyvah Eyvah İzmir Galasının haberini almıştım. Tekrar blogcu arkadaşlarla buluşma fırsatı ve gitmeyi çok istedigim bir film olunca  teklifi geri çeviremedim. Ev taşıma işi de 3,30 gibi sona erince teklifi onayladım ve  eve gidip hazırlan falan anca saat geldi ve çıktım. Motorla gittiğimden ilk ben ordaydım sanırım, Arkadaşlar toplanıp, birlikte gelmişler. Tabi tanıdık yüzleri görmek güzeldi. Bunun yanında tanıdık ama yeni görüştüğümüz kişiler, hatta ilk defa tanışma fırsatı bulduklarım da oldu (ki en çok yeni birileriyle tanışmayı severim.) 🙂 . Sonra bide Ata, Demet falan vardı, onlar pek pas vermedi bize ama olsun 🙂 biz yinede sahneye sundukları filmi izledik. Sinemanın En ön sırasında oturmak biraz boynumu ağrıtır gibi oldu ama, hakkaten güzeldi film. Zaman akıp geçti yani :). Tavsiye ederim.
Bu arada İlk defa Görüşme fırsatı bulduğum Talat’a, Pratik yemeklerinden bana da yapacak olan Erdal’a, Yarın benim gibi dersi olan Deniz’e, Yeni tanıştığım Aysu’ya, Efecan’a, Mümin Abi’ye, Mustafa’ya, Yusuf’a, Pınar’a, Hüseyin’e, İsmini hatırlayamadığım tüm arkadaşlara, son olarak ta ismi BİG KİNG olan menüden istediğim ama avucumun içi kadar küçük hamburger veren B.king’e Selamlarımı Gönderiyorum. En kısa zamanda Tekrar Görüşmek dileğiyle Arkadaşlar..