Cumartesi Bodrum Oasis'te

Bir sorun çıkmadığı takdirde, ya da ikinci bir emre kadar cumartesi günleri izin günüm. Çalışmanın en güzel anlarından birisi de izin gününün gelmesidir ve bu gün çok değerlidir. Bir hata yaparsın da izin günün iptal olursa, sana verilecek en büyük cezadır hatta bu. O yüzden izin günlerimi en iyi şekilde geçirmek istiyorum. Bodrumda yeni olduğum için mekan sıkıntısı yaşarken, liseden arkadaşım Fatih’in Bodrumda müzik yapacagını ögrendim. Her cuma ve cumartesi bodrum oasis’te müzik ziyafeti verecek arkadaş. Liseden beri müziğe olan büyük ilgisiyle tanıdıgımız Fatih oldukça geliştirmiş kendini bu alanda. Bir sorun çıkmazsa cumartesi onu dinlemeye gidicem. Bodruma geleceklere de şimdideen tavsiye ederim.Çünkü müziğe bu kadar yakışan birini görmek her zaman nasip olmaz insana (:

Gitmeyü düşünenler için ;
OASIS Alisveris, Kültür ve Eglence Merkezi, Bodrum yönünden gelen ve Bitez, Ortakent, Turgutreis, Gümüslük, Akyarlar yönüne dogru giden Emin Anter Bulvari – Kibris Sehitleri Caddesi üzerinde hizmet vermektedir.

OASIS Alisveris, Kültür ve Eglence Merkezi’
ne özel araçlarla ulasılabildiği gibi Bodrum terminalinden kalkan “Sehiriçi Minibüsleri” tarafından OASIS’e ulaşım sağlanmakta mümkündür. Bodrum merkezden OASIS’e uzaklik yürüyerek 20 dakika, minibüs ile 5 dakikadir.