Fare (mouse) deyip Geçmeyin

Fare deyip geçmeyin. Canon’un katlanabilir faresi, bir fareden beklenmeyecek özelliklere sahip.3 farklı Yeteneği var.farenin ilk yeteneği, doğal olarak “fare olmak”. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile birlikte gelecek olan Canon LT-100TKM, 1.000 dpi tarama çözünürlüğüne sahip.

Diğer özelliklerinden biride,Farenin ön kısımdan acılarak güzel bir hesap makinesine dönüşmesi,Herhangi bir iş için cebinize atıp hesap makinesi görevinde kullanabilirsiniz.

Son ve (özellikle benim icin) en güzel yetenegi ise,Farenin icinde numerik tuşlar ve Lcd ekranın bulunması.Laptop kullanıcıları arasında rakamlarla cok işi olanlar icin bence harika bir parça 🙂

Ama elinizi biraz cabuk tutmalısınız cünkü duyduguma göre stoklar pek fazla degil,üstelik 32 dolar gibi makul bir fiyatı var..Cok ihtiyacım yok ama cıkarsa önüme bende alırım =)

Canon, LT-100TKM’yi Temmuz sonunda, 32 Dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunacak. Ancak şirketin fareden beklentileri çok da büyük değil, zira satmayı amaçladağı fare sayısı sadece 15.000 ile sınırlı.