kullanım

Kullanım şekli: Dergimizi okurken, Hilmi Yavuz’un işaret buyurduğu gibi derginizin yapraklarındaki açının 45 dereceyi geçmemesine ve sayfaları incitmeden, üzmeden çevirmeye dikket ediniz.

Dozaj: Eğer dergimizi ilk kez okuyorsanız, tüm sayfalarımızı aynı gün okumaya sakın kalkmayınız. Bu durum zihninize kalıcı zararlar verebilir. Yazı dergisine ayıracağınız süre, haftalık kitap okumalarınızı oluşturan toplam saatin karekökünün 30 dakika fazlası olarak önerilmektedir. Süreyi açtığınız taktirde, dergimiz, meydana gelecek problemleri garanti kapsamına almamaktadır.

Endikasyonları: Dergimiz bellek ve kalp yetersizlikleri ile tavır, duruş ve kimlik problemi çekenlere tavsiye edilmektedir. Ciğeri beş para etmeyenler için dergimizin elinden bişeyler gelmez, ama, tavsiye edeceğimiz hastaneler bulunmaktadır. Hatırlatmakta fayda var, herhangi bir problemi olmayanlar için dergimiz, ilaç niteliği değil, yol arkadaşlığı niteliği taşımaktadır…

Kontrendikasyonları: Herhangi bir kızgınlık anında, aç karnına ve espri kaldıramayacağınız zamanlarda dergimizi lütfen okumayınız.

Yan etkileri: Dergiyi dikkatle okuyanların %0,23′ünde kabakulak hastalığı ve dalak sancısı şikayetleri olurken, kullanıcıların %0,12’sinde ise on iki parmak bağırsağının dört parmağa kadar kasıldığı tespit edilmiştir.Yapılan tetkiklerde okurların ½’sinde hiçbir probleme rastlanmamış, şikayetlerin çoğo, tipik okur sorunları olarak telakki edilip, ciddiye alınmamıştır.

Saklama Koşulları: Derginizi ve stemizi oda sıcaklığında, çocukların ve tüm aile bireylerinin ulaşabileceği yerlerde muhafaza ediniz…